Как да копаем VertCoin / How to mine Vertcoin

А това вреди ли ми на видео картата след като аз го пускам 2,3 пъти в деня за много кратко време а то ми излиза че е правено по 5,6 пъти в деня ?

@Th3D3athBoyYT

1. Сложи си аватар във форума.
  2. Не ти ги е “взело” реално тези са ти платени вече. Пусни си Walleta и виж дали си ги получил! :slight_smile:

@EoLMasterBG Да вреди точно не знам. Просто я ползваш за изчисления вместо за игри. Моята се пържи по към 12 часа да ден без да спре. Реално и “вредиш”, защото и скъсяваш живота ама след 2-3 години тя ще е толкова стара, че няма да става за нищо. :slight_smile:

Похвалете се после колко сте получили! :slight_smile:

@Gothika_47 да платило ми ги е благодаря

Няма смисъл, иначе ги пращаш в exchange, след което vertcoin -> btc -> usd. От btc към пари е лесно. Идеята е, че трябва да си обърнеш alt coin-а (vertcoin в твоя случай) в btc.

Горката Palit GTX 650 1GB

струва ли си да я мъча така ?
но все пак компютъра е на 8 години с видео карта от 2012
Процесор intel core i7 920 12gb ram

Всичко точно май :smiley:

Не мисля, че си струва да я ползваш. 1Mh/s е прекалено ниско.

Не си струва, ще платиш повече за ток :slight_smile:

нормално ли е дори не фармя ? не фармя през деня а през ноща защото нощем е по-евтин тока.

Да, нормално е. Когато изкопаш нещо вечерта, то трябва да “узрее” преди да ти бъде преведено.

след последния ъпдеит и се прецака пробвах да сваля стара версия не става помощ!!!

Отгоре където пише NVIDIA-ccminer го направи на NVIDIA-vertminer

пак е същото
туку що пробвах

някои от форума имал ли е такъв проблем ???

Опита ли да дейнсталираш програмата напълно и след това да я инсталираш наново

да пак не става пробвах 4 пъти

image
Ъодейтнах и нямам проблем. Излизат ми и двата майнъра в менюто. Препоръчвам ти да пишеш на пича, които прави програмата и да го питаш. :slight_smile: В Github може да има някакви контакти.

п.п. Колко сте нафармили вече? :smiley:

image
@Gothika_47 izi pizi :smiley:

Само да кажа, че ако имате проблеми с продаването на VertCoin може аз да ви ги взема. Пишете на лично. :slight_smile:

image
хмм, сега пък hashrate-а от този на по-горната снимка слезе до този. Идеи? @Gothika_47

Не знам ако играеш игри или нещо което ползва видео картата може да падне. Каква ти е картата? Пипал ли си настройките?

А какво е това NVIDIA-ccminer и другото NVIDIA-vertminer