Как да копаем VertCoin / How to mine Vertcoin

Това реално са два различни майнъра и може да си избираш между тях.

a аз като не грамотни к на тази тема да попитам ако почна да копая тази крипто валута как ще мога да си обърна изкопаните пари в изтински

Регистрираш се в Exchange обменяш ги в Bitcoin и после в пари и си GG. Може да има теми за това в бъдеще. :slight_smile:

1060 6GB, не играя игри, както можеш да видиш първоначално си копаеше нормално с 25, сега е под 4 Mh/s. Кои настройки да съм пипал?

image
Оправих се, невърмайнд.

Само си гледайте градусите на картите, да не ги запалите :smiley:

Споко, пич :stuck_out_tongue:

Не съм спокоен, 77 градуса е много! Гледай да си под 65, даже около 60. Също така си вдигни core clock-a и намали memory-то. Core clock-a не играе голяма роля за Lyra2rev2. Може да го оставил около 100/120.

Как се очаква да намаля градусите на траш куулъра на Gainward? :smiley:

Вдигни си Fan Speed-a. Ако не постигнеш градусите, които искаш сваляш power limit-a.

Жив и здрав <3 <3

Спасихме една невинна видео карта :slight_smile: :smiley:

При какви градуси започва да се унищожава?

Няма универсална формула, като цяло колкото по-хладно работи толкова по-добре. Моята 1060 6GB седи на 65, 1080ti седи на 61. С 5 вентилатора на кутията като двете карти са една под друга.

Няма да стигне градуси, в които да се унищожава. Повечето видео карти имат критична температура и тогава реално получаваш trotle за да свали градусите и най-вероятно драйвърите ти ще попръцнат и ще крашнат. :smiley:

НИКОГА не съм чувал за видео карта която да е изгаряла защото е прегряла. Един от съквартирантите ми беше играл с месеци без вентилатор (беше тотално умрял) и въпреки това само имаше дропове на кадрите като прегряваше.

Едно от нещата, което можете да направите е да си свалите силата на фармене.

Скоро може да направя един друг туториал ако искате, където ще може да копаете много различни shit coinове и да ги обръщате в други. :slight_smile:

Heavy Multitasking :smiley:

Рендъра ти няма ли да стане 10 часа сега? Аз ако копая докато рендървам става доста по-бавно.

Час за 50 минутен 1080p60fps клип. yey/ney?

За сони вегас не знам, но Premiere Pro е много добре оптимизирана и се възползва повече от процесора, за видео карта ви е достатъчна някоя по-стара, колкото да има видеокарта.

Колко VTC стигнахте бе фермери? :slight_smile:

Амииии 0.1 :DD Не знам, май не ми се получава много добре :smiley: