Как да копаем VertCoin / How to mine Vertcoin

Ако копаеш по-малко и само го спираш е нормално. Аз съм вече на 2.7 някъде. :smiley:

от колко врене копаеш?

Доста. То сайта си пише, колко вадиш на ден с доста голяма точност, но трябва да не спираш 24 часа.

@Gothika_47
плс направи направи тоториал за други shift коинове

image
Първия payout е доста сладък :smiley:

Трябва ми помощ, Видео картата ми е Radeon R9 Dual-X 4 GB и копае с 1,6 MH/s. Това нормално ли е, защото очаквах поне малко по бързо да копа. Ако някой знае как мога да вдигна скоростта моля споделете

image
Цъкни H и виж какво ще стане

Падна на 182 kH/s :smile:

Прочетох в тази тема, че някой си е променил настройката на GPU-то на dynamic как става това. При мен я няма тази опция?

хммм, нямам никаква идея. Изчакай Готьо да ти отговори
:slight_smile:

Ени айдия защо на All-Time earnings ми дава 0.16, а са ми превели 0.094?
image
image

АМД картите не се подходящи за копаене с Lyra2rev2 алгоритъм. Виж някои други валути :slight_smile:

Защото имаш още 0.069 които си изкопал след плащането и ти седят за следващото плащане. 0.069+0.094 = 0.163
1xooii

Не можеш да копаеш VTC с AMD за момента. Обещават, че ще пуснат оптимизиран miner за AMD в близките месеци. За сега ти препоръчвам да пробваш Awesome miner + MiningPoolHub и да фармиш други неща. :slight_smile:

ХАХАаххах :smiley: fair enough :smiley:

Като mine-вам VTC като влезна в сайта там /miner/wallet-а ми дава Valid adress? No
Какво трябва да направя сега?

Какъв ти е Walleta и взел ли си го от програмата както трябва? :slight_smile:

@Gothika_47 Да взех го от програмата като хората

Като фармиш не ти го отчита ли?

Да не го отчита не знам какво трябва да направя

Vertcoin-a изпадна от топ 100 в https://coinmarketcap.com/ :confused:

Ameno Dorime