Как да копаем VertCoin / How to mine Vertcoin

Време е да почваме с Etherium. :smiley: Скоро урок в Steemit!

Не е ли worthless копаенето на Eth?

При мен не. Аз не го копая директно а копая shitcoins и ги обръщам в ETH. Така работи Mining Pool Hub + Awesome Miner.

A тоя четвърт VTC дето съм го изкопал какво да го правя? :smiley:

Пазара се мени постоятно, тва че в момента е паднала валутата не значи, че няма да се качи в бъдеще :slight_smile:

Стреснах се , защото pool difficulty-то се вдигна доста бързо, един блок го търсихме 4 часа при estimate 1, e сега преди 10-ина минути излезе един с 350% luck :smiley:

Има сайтове, които го приемат може да го метнеш през тях или да го продадеш на някой балък като мен.

Можели,да направиш тъториъл как става всичко???

Голям ъпдейт на EasyMine Poola от 8 Януари 2018!

Вече докато копаете VertCoin автоматично копаете и друга крипто валута наречена Unitus UIS
чиято цена в момента е $0.095 за 1 UIS.
Това НЕ натоварва картата ви повече и НЕ значи, че вие ще вадите по-малко VertCoin. Реално докато фармите VTC получавате и безплатен UIS. За да го изтеглите ще трябва да си свалите Unitus Wallet, с който не съм много запознат.

Харесайте този пост за повече видимост! :slight_smile:

IS 50.47 Mh/s на 71 градуса видеокартата добре?

Аз съм с почти същите цифри само, че скоро ще блъскам още един вентилатор да духа директно в картата. Иначе имаше схема да си намалиш малко клока на картата и да вадиш по-ниски температури без да ти падат Mh/s.

Да, в моята кутия има 3 вентилатора които духат към видеокартата плюс че не бях намаксил вентилаторите на GPU-то. Сега градусите са 59!

вземайте си vega-та и хващайте кирката като луди :smiley: поне знаете че няма да сте пропиляли хубава видео карта :smiley: ( vega-та е направена за тежко копачи майка…)

Късмет да намерите Vega на добри цени! :smiley:

Иначе как сте и колко сте изкопали до момента? :slight_smile:

image

@Gothika_47 готик би ли направил тема как да копаем други shift коинове

Има едно свещено място в което се фарми shitcoin-a, мисля че може да се досетиш :daway:

@Mystic мозъкат ми забива и не се досештам

Готово!

Ако си оставя компа да баца цяла нощ колко ток хаби?