Vip brother 2018

Здравейте ! Тук ще обсъждаме клюките във Vip Brother 2018 !
Кажете ми мнението ви за Vip Brother и за участниците в този нов сезон .
И какво мислите за скандалите на Нора Недкова и Валентин Кулагин
Аз лично и двамата не ги харесвам но този път в скандала им ще подкрепя Кулагин !:joy::blush:

1 Like

Аз лично не гледам предаването, а и като цяло не гледам nova телевизия,но някой път може да го видя. Лично аз съм чувал, че предаването е тъпо, ама смятам сам да се обедя :smiley:

Не обичам риалитита и отоколо 2 годиини не гледам телевизия., :smiley:

1 Like

и аз не гледам телевизор по принцип но щом има VIP brother :joy::joy::joy::joy:

Колаги ще ги прави криви и щастливи по тъп нахален нагъл и луд е и от луна

За протокола това предаване е за хора с ниско ниво на култура :slight_smile:

2 Likes

как го разбра това ако мога да попитам :thinking::blush:

да ще има големи скандали :joy::joy::joy::joy:

Това, че се интересувате толкова от скандалите, потвърждава тезата на @blackviking21. Но и не е само това :neutral_face:.

2 Likes

Не гледам телевизия от 7-8 години сигурно. VIP Brother никога не ме е вълнувало. Ако исках да гледам как смешници се излагат и говорят простотии щях да излезна да пия с приятели. Става си VIP Brother ама IRL и поне е с хора, за които ми пука. :smiley:

1 Like

Не гледам тв от 4 години и въобще не съжалявам. Чувствам се толкова пречистен.

Кой ти говори за телевизия имаго и онлайн

Има си и смешни моменти във Випа, ако искате да гледате хора с гладък мозък…enjoy

1 Like

Аз ги гледам само заради скандалите за да има на какво да се смея :joy::joy::joy::joy:

1 Like

Е не само заради скандалите нали ги карата да правят някакви неща това също е интересно и като гледам скандалите им не ги обсъждам а просто се смея за какви тъпи неща се карата :blush:

1 Like

хора всякви,интереси всякви
който не му харесва тва предаване да не го гледа(никой не го задължава,нито да го гледа,ното да дава мнение)
на мен също не ми харесва,обаче не давам мнение,за какви хора е и колкко било смотано.(не че съм го гледал,просто този тип реалити не ми харесва)

1 Like

Да така е всеки си има мнение и гледа каквото иска никой не е задължен да гледа VIP Brother .Лично на мен предаването ми харесва и не го крия. Който каквото иска да говори за мен само щото гледам предаването :unamused::hushed:

1 Like

Така е!Най-добре гледайте фермата.

1 Like

Аз го гледах и е интересно
фермата сезон 4

Аз не.Не гледам телевизия много.

1 Like

🤔