Грешка Windows 10 Bad Image C:\Windows\System32\MSVP140.dll

След като Ъпдейтнах Виндолса и се оправих с всички препядствия с не включване на Windows-а Имам няква грешка кат пусна компа и когато пусна Apex. Screenshot_1 Ако някой може да хелпи :slight_smile:

Origin работи ли? Ако не, инсталирай го на ново!

Не не работи. Опитах да го изтрия и изтегля но не стана нищо

Де инсталирай го и го свали от сайта на ново!
BTW в заглавието си написал 130.dll вместо 140.dll :wink:

Оправих го. Но не става с Прейнсталиране :). Когато включа Виндолса имам същата грешка

Странно! При мен Origin тръгна и без този файл. :joy:
Windows ъпдейтите пак са скапали нещо :smiley:, добре че аз не съм го инсталирал :slight_smile:.
Можеш ли да ми пратиш файла, да направя няколко теста с него? :slight_smile:

Ето и 4-те с това име https://drive.google.com/open?id=1IfWx7bHxW1cseECtMBngMvjouS0L_mhF

Провери дали имаш инсталирани: Visual C++ Redistributable for Visual Studio 2010 / 2013 / 2017. Мисля, че трябва да имаш и 2015 за Origin, но аз я нямам и не ми дава да я инсталирам, понеже имам 2017. Ако искаш пробвай да ги преинсталираш.
Ако не става в настройките на Winodws можеш да го даунгрейднеш до предната версия, ако си го ъпдейтнал в последните 10 дни.

Мога да го върна към Win 7 :smiley: Щото еся го ъпдейтнах на 10 :Д… Не мога да го заменя в System 32 пише нямам пермишън. ??? Ако знаеш как да го сменя за да сложа друг :Д

Това обяснява проблемите с драйвърите и останалите шитни.
Не мисля, че има нужда да заменяш файловете просто инсталирай на ново нещата който изредих горе, ако още не си го направил.

Направих го и пак ми излиза тая шитня… Замених Файла и ми излиза Друга ШитняScreenshot_2

коя версия на файла сложи?

Пробва ли да рестартираш компютъра или да стартираш играта като администратор? Origin работи ли вече?