Предимства на купен Windows 10 PRO

Хора един въпрос за Windows 10 PRO.
Какви са предимствата като си го купиш,а не просто да си го изтеглиш от Zamunda.

Cortana и мисълта, че притежаваш нещо повече

3 Likes

Факта че не крадеш!

5 Likes

Няма такива :Д че ако ти изгърми Дъното тря си го купиш наново…

1 Like

Има по-малка вероятност да хванеш някой вирус

6 Likes

Cortana официално е dead :g47sad::g47rip:

6 Likes

Има няколко предимства:

• Ако си го купил по офицялен път, имаш съпорт от компанията.
  • Имаш редовни ъпдейти, които помагат за стабилността на системата(като изключим последните излагации от тях)
  • Не нужно свалянето на пиратски софтуер за активацията на windows - доста често този тип софтуер е наблъскан с вируси.
  • Ако като цяло не искаш да си активираш windows-a, губиш някои персонализации, които са налични само в активирана версия.
6 Likes

Ето това е най-важното. Аз имам активатор (които спря да работи) и нямам никаква идея какво прави като може да ми компрометира цялата опрационна система ако иска.

При следващата преинсталация ще си купя ключ и ще гледам да я държа възможно най-чиста. Смятам на друг дял да сложа отделен уиндоус и да си сложа всички други програми, които ползвам и просто да сменям ако нещо ми трябва. :smiley:

3 Likes

Мии мерси момчета ще съм наясно с тези факти.

2 Likes

На скоро направих експеримент като активирах Windows 7 Enterprise с активатор (java или html код в Notepad) след това видях, че ако имаш активиран Windows 7 или 8 можеш да го надградиш до 10 от официалния им сайт. Теглиш iso файла записваш го на диск надграждаш и като приключи ти е активиран защото си надградил активиран Windows :))

4 Likes

Ми май няма XD

1 Like

Ако някой се затруднява с активирането на windows 10, да ми пише на лични.

При мен активатора му стана нещо и вече ми дава, че трябва да активирам Win10. Май ъпдейтите го хванаха. :frowning:

1 Like

И при мен така стана, но после намарих някъв пакет с десетина активатора и си харесах един. Сега всичко е точно. :smiley:

Има толкова евтини Windows 10 ключове из различни сайтове, че не знам защо някой би се занимавал с активатори. Аз бях хванал и една разпродажба и си бях взел 10 Pro за 15тина лв.

Иначе не съм сигурен, но май с пиратски Windows нямаш достъп до Microsoft Store за сваляне на приложения.

1 Like
  1. Имаш :wink:

2. MS Store OMEGALUL :lul:

Иначе, поради някаква причина съм си инсталирал Windows 10 Enterprise, който е по-скъп, а и ако сменям хардуера, може да се наложи да го купувам на ново. Така че… :upside_down_face:

1 Like