Качествен торент за windows 10?

ще може ли да дадете линк за качествен windows 10 ?

Има си инструмент в официалния сайт на Microsoft Тук и после от бутона Изтегляне на инструмента сега

да но след определено време няма ли да ме накара да плащам ?

Мисля ,че не… но ако след време ми иска пари просто ще го активирам с някой крак от Zamunda или другаде… вече сигурно от 1 година съм с него и всичко си е ОК… дори си пише Windows is activated… не съм запознат много с лиценза ,но явно се води Insider Previewer макар ,че ми пише Windows 10 Pro…

Ако някой друг е запознат с политиката на Windows и защо е “безплатен” нека каже, че и на мен не ми е много ясно!

ще пратиш ли линк от къде си го свалил ?

е пратих ти линк де… в първият ми пост… С червен текст пише “Тук” и после в сайта натискаш “Изтегляне на инструмента сега” и следваш стъпките

нещо не ми се получава има безкраен loading simulator
пуснах го сноши и още зарежда :)))

какво е “loading simulator”… смисъл при сваляне на самият Windows или при инсталиране или?

При свалянето ми зареждаше 4,5 часа и аз го спрях

Пробвай пак докато стане. Когато излезе Win 10 имах подобен проблем при ъпгрейдването, но като пробвах 2-ри или 3-ти път стана.

Сега имам проблем че съм със ssd и не си виждам hard disk-а като започна да го инсталирам

На хард диска ли искаш да го инсталираш или на ssd-то?

черенко ти нали като си си качил windows 10 от този сайт искало ли ти е код да активирал защото на мен ми иска и не ми дава да правя доста неща докато не го въведа

ми не помня… мисля ,че натиснах “I don’t have a product key” и след това си продължи нормално инсталацията

🤔