Размазващ се екран на windows 10

здравейте, от около 2-3 дни се получи следния проблем:
екрана на десктопа след като се логна и започна да се клати на ляво на дясно да вибрира и да размазва текстовете пилагам клип защото ми е трудно да обясня:

2 Likes

Можеш ли да boot-неш в safe modе и да видиш дали продължава да го прави?
Ако продължава да го прави, разбутай кабела на монитора може да е тръгналл да се вади или да прекъсва и да трябва да го смениш.
Ако в safe mode не прави така, трябва да преинсталираш драйвъра за видео картата. :slight_smile:

3 Likes

Може да е:

1. Драйвъри
  2. Кабела
  3. Видео картата

Тествай ги в тоя ред. :smiley:

2 Likes

виж си кабела

1 Like

bukvar-za-1-klas-vladimir-popov

На Save mode го няма този проблем, значи да търся в драйвърите.

1 Like

Използвай DDU, за да ги деинсталираш. След това инсталирай най-новите :wink:

1 Like

Да ама не, след като преинсталирах драйвърите пак стана същото. След това преинсталирах и windows-а и пак съжото. После свалих видео картата и сложих кабела в дъното и няма никъкъв проблем. Сложих видео картата в стария компютър и не правеше такива неща. Някой някъкви идеи?

1 Like

След като я сложи на стария компютър, инсталира ли й драйвърите?

1 Like

Не

десет символаа

1 Like

Сложи я на старият ти компютър, инсталирай драйверите и ако пак прави така - картата е заминала :cry:

1 Like

Здравейте пак съм аз. Днес направих рекламация на картата защото се оказа че HDMI порта не работи. Iначе този проблем се оправи сам. :thinking::thinking: намам си никъква идея как стана това просто си пуснах играта BeamNG: drive и като я затворих проблема го нямаше.
П.С. видеокатата е 1050ti

1 Like