Проблем със зареждането на windows,който е 64 бита

Здравейте! Преди да започна дъното ми е asrock n68- s3 ucc и процесора е Amd athlon II x2 4400e 2.70 GHz. Понеже имам слаб компютър и преди време си бях сложил windows 7 32 бита за та пробвам как ще ми върви. След време обаче се пробвах да си запиша отново 64 бита, тегля от замунда windows x64, записвам с refus на флашка с 8гб, спирам компютъра, нагласям да се стартира първо флашката, появява се черен екран и нищо не се случва, нито имам press any key to boot from cd"" нито нищо. Като си запиша пак 32 битов windows всичко си тръгва има си “press any key to boot from cd” и инсталацията си протича нормално, пробвах и с windows 8.1, не мога да си сложа 10 защото компютъра ми е слаб и не мога да си играя игрите без тези 5-10 фпс които windows 10 ми взема.

Явно копието от Замунда е кофти… пробвай с друго или пробвай с Microsoft-ският Windows USB/DVD Download Tool

Утре ще пробвам и ще кажа резултата!

Днес записах с тази програма " Windows USB/DVD Download Tool " Обаче ми зиписа че за да направя флашката bootable трябва да позволя bootsect, поразрових се в google и не намерих никакво решение. Накрая реших да пробвам да я boot-на и просто се получи и инсталацията стартира :slight_smile:

Поздрави!

1 Like

Радвам се ,че съм помогнал :slight_smile:

🤔