Проблем с стартирането на windows

Имам същия проблем като човека от клипа имали решение на проблема :frowning:

Смени си харда

Не е от харда

От кога ти прави този проблем? И защо господи ползваш Windows XP? :open_mouth:

Имам този проблем от вчера а защо съм на xp ето защо :pentium 4 1gb ram 40gb hdd

Пробва ли да преинсталираш Windows-а?
Също пробвай да спамиш F8 и трябва да ти излезе подобно на това меню, но с повече опции, трябва да има нещо от рода на “disable automatic reboot on system failure”, когато го избереш би трябвало да ти даде син екран и на него да пише някаква грешка. Но дори да разбереш каква е грешката вероятно ще трябва да преинсталираш Winodws-а. :frowning:

F8 при мен не работеше (направо го изкъртих бутона от натискане на моята “геймърска клавиятура” с ps2 изход xD)най-вероятно ще трябва да го преинсталирам само,че няма как защото нямам друг компютър напрактика

Питай твой приятел дали има диск с Win xp или дали може да ти направи един.

Задължително ли трябва да имам диск или флашка с windows не можели да се направи нещо друго,че не познавам хора на който им се занимава

На стари компютри не винаги става с флашка.

Ами ако dvd-то ми не работи какво да правя аз съм с hp compaq dc7100 sff а това е модел от 2004 :smiley: (мой наборник)

Пробвай с флашка, ако не стане - сервиз или нов. :frowning:

Еми моля се да стане защото нито имам пари за нов компютър нито имам за сервиз ай не си струва за тая купчина желязо

Аз преди няколко месеца преинсталирах един таралясник и XP-то си тръгна от флашка… Би трябвало и при теб да стане