Xbox One от ОЛХ

Здравейте, мисля да си купя xbox one 2ра ръка от ОЛХ. Някой да е бил измамен или нещо подобно ?

Измами има навсякъде, не можеш да бъдеш сигурен че продавача не е бърникал по xbox-a. Гледай описанието, цената и когато се срещнеш със него/нея и външният вид. Също така ако цената е прекалено нискя то тогава очаквай проблем. Просто бъди бдителен.

Аз лично бих взел PS4, главно за exclusive игрите. Незнам дали XBO има игра, която неможеш да играеш на PS4 или PC. Sony от друга страна имат няколко много добри ексклузивни игри за PS4. Също на PS4, игрите като цяло, вървят по-добре, заради по-добрата видеокарта.

2 Likes

Forza, Halo Infinity (ще излезе другата година)

Forza я има за Windows, така че Halo. @Tonkata ако си mega фен на Halo и не ти пука за ексклузивните игри на Sony, взимай XBO.

Знам че forza я има за компютър, момчето иска Xbox и щом е избрал Xbox му казвам предимствата, а пък че ps4 pro е по-добрият избор това е неопровержимата истина. God of war, Spider-Man, Evil-Within, Uncharted, Dead by daylight (за последните две не съм сигурен). Товя са едни страхотни игри от които се лишава, но все пак той си знае

1 Like

“Неопровержимата истина” е, че всичко е еднакво добър избор. Всеки си решава за себе си. Аз ако имам Nintendo Switch ще смятам, че и PS4, и Xbox са еднакво тъпи, защото аз си нося конзолката навсякъде. Такива изказвания ме палят веднага, всеки си знае за него.

2 Likes

един вид си събери пари и си вземи ps4 :innocent::innocent::innocent:

3 Likes

🤔