Какво мислите за смъртта на XXXTENTACION (ако някой не го интересува просто да пропусне темата) и изобщо какво мислите за самия него

Понеже искам да видя мнението на хората по случката оня ден и изобщо за човека какво мислят правя тази тема☺️

1 Like

Попринцип не знам кой е,но ми е много интересно да разбера повече за него.
Ако може някой да ме запознае със случая накратко (с 2-3 изречения) ще съм му благодарен. :grinning:

1 Like

@Alex47 Xxxtentacion е Американски, цветнокож рапър, когото днес простреляха. Не съм се интересувал много от темата и не знам подробности.

@ivailovidev2003 Научих за него от разни мемета в Youtube и не бях голям фен на музиката му, съм слушал само 2-3 негови песни. Въпреки това ми стана гадно, когато разбрах че си е заминал. Има много хора, които харесват музиката му и имаше още какво до предложи на света.

RIP

2 Likes

И на мен ми е тъжно, че е починал :frowning_face: въпреки,че аз не слушам тъкава музика.Това е много гадно.Все пак говорим за умишлено убийство,което отвсякъде погледнато е ужасно. :cry:

RIP

1 Like

Разбрах, че са го застреляли. После четох, че наскоро е спукал приятелката си от бой и ако прочетете цялата статия ви става доста неприятен като човек. Също четох и за други неща, които е правил, но няма да споменавам…

Като цяло не ми пука много пък и не съм го слушал.

2 Likes

🤔