Your pc ran into a problem and needs to restart!

Здравейте на всички!

Вече ми писна от този булшит… та ситуацията ми е следната:

Цъкам си аз примерно CS:GO,CS:SOURCE etc и когато поцъкам така 1-2 часа или 30 минути ми се появява ето това:image

Така та един ден реших, да го заведя на ‘‘професионалисти’’. Минаха 2-3 дена отивам при него, и му казвам дали е видял защо това се показва, а той ми отговаря, че нищо му няма частите и всичко му било наред нямало нужда от никакви мерки etc. Та щастлив се връщам у нас не очаквам да стане нещо, и след 30 минути БУМ! Отново този екран се появява отивам при друг майстор минава 1 седмица отивам да си го взимам, и го питам решихте ли проблема, а той ми каза отново същото нищо му няма сигурно компютърът не може да поддържа тази игра… компютърът е нов и просто нямам и на идея какво да правя помогнете моля! Бих искал също така да питам, ако тези съвети които дадете не се получат, дали има шанс да се оправи с преинсталация?

1 Like

Overclock-вал ли си?

Също, под съобщението, че windows е crash-нал, трябва да пише името на грешката. Ако я постнеш, ще е полезно.

4 Likes

Това може да е от windows-а. По добре е да го преинсталираш.

3 Likes

Не съм Overclock-вал, кода на грешката е: DPC WATCHDOG VIOLATION само това пише.

Пробвай да update-неш driver-а на SATA контролера.

P.S На Windows 10 ли си?

Да. На Windows 10 съм и съжелявам за това.

btw имам ето това нещо тук отдолу понеже съм на кракнат Windows… възможно ли е просто компютърът да ми такъв, и да приема само оригиналния ?? изписва в долният десен ъгъл ‘‘Активирайте Windows отворете настройките, за да активирате Windows.’’ аз отивам в настройки, но нямам ключа.

Щом пише ‘‘Активирайте Windows" значи крака не се е получил. Гледай за активатори в нета или дай 280 лв. на Microsoft.

EDIT: Не знам дали това ще оправи проблема, но доколкото знам е бъг, който го е имало, когато Windows 10 излезе, така че ако това по-горе не помогне, пробвай един update на windows-а.

Хм… като за начало ще се опитам да го преинсталирам с нов кракнат Windows, ако не стане вече давам 280 лв за оригинален.

Windows-а се краква след като се инсталира. :expressionless:
Когато го инсталираш, инсталираш обикновен Windows.
:joy: :joy: :joy: :joy: :joy:

Най лесно се краква с KMSpico

1 Like

🤔