Как да се развия по-бързо в Youtube?

Здравейте, от скоро качвам клипове в Youtube на Gaming тематика, но клиповете ми не събират гледания, каквито и тагове да слагам и т.н… Не знам по какъв начин да постъпя. Преди имах по развит канал към 650 абоната почти 700, но тъй като не качвах редовно и абонатите “замряха”. Въпреки, че не качвах само gaming видеа, аз правех и класации и едно видео достигна 33,000 гледания, което за мен беше доста голямо постижение… Сега колкото и да се опитвам да го постигна не мога и от страна на gaming видеа и от страна на класации… За това реших да си направя нов канал, в който да почна “на чисто”? Та, ако някой има опит и би желал добронамерено да ми обясни кой е ключа към успеха. Питал съм толкова youtuber-и (развити и то доста) и те са ми казвали прави това, което ти харесва и зрителите сами ще дойдат, но не е точно така … Все пак гледанията са нашата мотивация да продължаваме…

1 Like

Аз снимах и стриймвах към 3-4 години преди да почна да правя гледания и в стрийма ми да се събират по 30 човека. :slight_smile:

2 Likes

Аз в моя канал получавам най-много гледания на влогове, ревюта и компилации. На едно ревю на един лаптоп имам над 550 гледания, които за моите абонати е много

Прави реакции на Сузанита = гарантирани гледания ! #QualityContent :slight_smile:

3 Likes

Прави V-bucks giveaway-и :kappa: :kappa: :kappa:

3 Likes

Има всякакви идеи за видеа,които различни хора харесват,но моят съвет е да правиш,това което ти харесва,не за гледанията.Хора колкото щеш в Youtube,ти се забавлявай,а те сами ще си дойдат при теб. :wink:
Развиването в Youtube e бавен процес,тъка че просто иска търпение

1 Like

Пък и въпроса е за гледанията ли го правиш или за хората? Защото в началото аз правих видеа, които реших, че ще са интересни за споделяне без надежда, че ще ги гледат много хора. :slight_smile:

Другия протип е да снимаш неща с други ютубъри с канали като твоя.

2 Likes

Ами, честно казано и за двете го правя и за хората и за гледанията…

Иначе втория начин е най-интересен и най-полезен, но за жалост не познавам такива хора… :smiley:

1 Like

Youtube се бори с телевизията под формата ,че винаги ще има нещо различно за гледане тоест тубата предпочита количеството пред качеството повечето известни тубери качват 2 клипа на ден качвай по 3-4 клипа на ден и ти след бг акалнтите би трябвало да си най-препоръчван
ТАЙНАТА Е ПОСТОЯНСТВО !!!
ВИНАГИ!!!
И ЖЕЛАНИЕ !!!

4 Likes

Мерси за отговора. Наистина мисля да пробвам да качвам на ден по 2-3 клипчета може пък да се получи…

1 Like

Брат ти ще се почудиш по едно време “коя игра мога да снимам” ако стриимваш 3тия клип да е сриима ако са ти по час и половина ако не харесваш си част от игра и я режиш и качваш

1 Like

Наистина се питам коя игра мога да снимам (правя поредица на 1 игра), но ще трябва и друга. Имам gta 5 купена и мога да снимам и на нея как цъкам multiplayer

пробвай с
1shepe keep2
gta5
fortnite

Ако искаш гледания просто направи реакция на Сузанита и готово! Но ако просто го правиш за кеф а не за гледания качвай каквото искаш !!!:vhtvdiamond::grinning:

1 Like

Как ти е канала да го намеря и да се абонирам ?:vhtvdiamond:

1 Like

И аз (ех тея 20 символа)

2 Likes

Може ли да и кажеш какви са тези 20 символа защото съм нова и не знам ?:joy:

2 Likes

За да публикуваш нещо във форума трябва да е дълго поне 20 символа :neutral_face:

1 Like

ок благодаря ! това обаче е малко тъпо поне според мен :grinning::vhtvdiamond:

1 Like

Dancho’s Play :smiley:

2 Likes

🤔