Бъгнах youtube как и защо помощ!

Здравейте днес си пуснах клип в youtube и чувах няколко клипа през слушалките си.Защо и как ??? Знам че youtube напоследък не е много наред ,но чак толкова .Дори не знам каква категория е това.

1 Like

Това всеки път ли ти се случва или само веднъж е станало?

преди година броили се

Просто нещо се е бъгнало, случва се при компютрите. Може вината да не е на Youtube, може браузъра ти да е бъгнал или нещо от windows-а. Както казах, случва се!

На мен, на пример, ми се беше бъгнал лаптопа преди години, започна да работи на забавен кадър, всички анимации в Windows-а, дори и игрите, всичко вървеше на забавен кадър, без да лагва (с нормален FPS). Оправи се след като го рестартирах. :joy::lul:

брат в тубата е винаги когато изляза на началната страница 5 секунди чум клипа ако не съм го догледал

почти съм сигурен че това се случва само на слабите компютри

1 Like

Така е! Случва се на много слабите компютри , или на много натоварени (ако нещо ти използва процесора) на 100%.

Отиди в Историята на браузъра и намери функция за изчистване на историята… Махаш всичко от маркираните неща и оставяш само “бисквитки”, по този начин ще се изтрие историята за това какво си гледал в тубата и как… Ресетваш всичко общо взето… Би трябвало да помогне.
ТОВА ТЕ UNLOG-ВА ОТ ВСИЧКИ САЙТОВЕ!

🤔