YouTube известия и и-мейл?

Не знам дали има такава теми и дали има тема, в която да напиша това. Не успях да намеря, ако има извинете ме.
Та да дойдем на думата за изпращането на известия от youtube на канали които следим. Всички знаем, че youtube се насира (с извинение за думата) с това да ми информира когато следван от нас youtuber е качил клип, дори и да сме си включили камбаната на дадените канали. От скоро време забелязах, че в gmail-a, с който ми е профила в youtube получа известията редовно за кой е качил клип в youtube, а изветия в youtube - няма. Дали и при вас е така братьоци и ако е така, може да си включите известията от gmail за да знаете, кой кога е качил клип :wink: .

1 Like

Известията са бъгави дори да ги пуснеш трябва да влезеш в настройките и да избереш да ти праща всички известия а не само от време на време…

1 Like

Току що и аз сравних моите и установих, че всички известия в gmail-а ги имам и в Youtube, но в Youtube имам и няколко известия от канали, на който не съм цъкнал камбанката, който ги нямам в Gmail-а. Така че това е обратното на твоя проблем, до колкото разбирам :thinking:

1 Like

Така изглежда :thinking: значи е различно при всеки.

1 Like

Честно казано не знам за вас,но мен лично много ме дразнеха по имейла (ползвам АБВ) и ги спрях.

Аз лично като мога да глеам просто влизам в каналите на любимите ми ютюбъри и готово

1 Like

🤔