Кой си купи или обмисля да си купи членството в YouTube

Аз лично както отворих инстаграм сторито на Готьо и разбрах за какво става на дума отидох и си взех членството. Малко подкрепа в ЮТУБ не е излишна

6 Likes

Хубаво е, че все пак някой ще ползва услугата. За жалост в БГ много малко хора изобщо приемат факта, че на Контент Криейтърите това им е работата и получават пари за това което правят.

5 Likes

Сега @Gothika_47 трябва да добави значка youtube subscriber :g47kek:

Между другото аз обмислям да се абонирам, след като ми изтече абонамента в туич
Обаче първо искам да ми се изяснят малко нещата
Също да питам
Понеже съм извън България
На абонамент ПЪРВО НИВО пише 2€ на месец, на абонамент второ ниво пише 5€
Ако в България абонамента е същите цифри, обаче в лева, излиза по-ефтино. Все пак парите са за Готьо, така че не ми пречи да събна в Евро, но няма ли да има транзакции и глупости заради прехвърлянето от Евро в лева?
Пращам и снимка

Edit: ниво 3 ми излиза 7€

2 Likes

Това е интересен въпрос на, който не мога да дам отговор. Винаги можеш да се жертваш и да ни кажеш за да знаят всички други. :smiley:

3 Likes

Със сигурност ще взема изчаквам само @Gothika_47 да пусне ниво 4 за 15 кинта така и така давах толкова и в Twitch поне да идват при него около 10-ина лв от това вместо 3-4лв :slight_smile:

3 Likes

То вече има 10 не знам какви бонуси да давам вече :joy:

3 Likes

Още някакви значки :joy:

Едит: аз имам една идея ама трябва да говоря с няколко човека и ще напиша във съб стаята в дискорда :slight_smile:

2 Likes

Nudes за 100лв. :kappa:

5 Likes

На 150 лева- романтична вечеря с кебапчета за човека :smiley: :smiley:

4 Likes

Пробвах няколко пъти, обаче дава грешка.
Много ми се искаше още сега, но явно като се прибера в България ще “стана член” :g47kek:

1 Like

Пробвай с VPN

1 Like

Извинявам се, че събуждам тази тема
Научих няколко неща. Пробвах няколко начина за плащане, но не стана. А и не мисля че ще стане с VPN от телефон при това
Причината тук абонамента да е 7€ а в България 10лв
Тук ДДС е 1,40€ (също мисля, че тук youtube вземат повече пари, а понеже ще ги преведат на @Gothika_47 в левове, пак има такса за обмяна на валута, тъй като в картата пратите ми са в лева, за да плати в Евро и пак да ги върне в лева)
Така че не си заслужава. В България ще се абонирам 3то ниво

2 Likes

🤔